Wideo Ślubne i Fotografia
PORTFOLIO ŚLUBNE- REPORTAŻ FILMOWY

PORTFOLIO ŚLUBNE- REPORTAŻ FILMOWY

Ślub to niepowtarzalne chwile, które rozpoczynają i tworzą historię. Nasz główny cel to uchwycić ten wyjątkowy moment, nastrój, zapisać te wspomnienia i zostawić ślad tej ważnej chwili. Nasza firma to grupa osób dla których film to przede wszystkim pasja. Stawiamy na jakość bez kompromisów. Lubimy gdy nasze filmy wzbudzają emocje. Oprócz filmów ślubnych tworzymy również teledyski muzyczne, reklamy, relację z imprez okolicznościowych itp. (produkcje te znajdą Państwo na naszej stronie ) Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Gotowy film przekazujemy do 30 dni. Każdą ofertę dopasowujemy do oczekiwań konkretnej Pary Młodej.


Krótkie podsumowanie roku 2021


Aleksandra i Mariusz – Teledysk Ślubny


Agnieszka i Paweł – Teledysk Ślubny


Kamila i Kajetan – Teledysk Ślubny


Izabela i Jan – Teledysk Ślubny


Aneta i Marek – Teledysk Ślubny


Wedding Showreel 2019 – Pe&eS

Kilka wybranych produkcji z sezonu 2019. Mnóstwo wspaniałych wspomnień, a niektóre z nich prezentujemy w przygotowanym skrócie.
Sabina i Paweł – Teledysk Ślubny i Plener

Tak energicznej Pary nie mieliśmy jeszcze okazji nagrywać. Na całym etapie współpracy towarzyszył nam uśmiech i dobra zabawa. Oto rezultaty pracy z Kopca Kościuszki i Parku w Mogilanach.

Agniszka i Janek – Teledysk Ślubny i Plener

Ta Para dała nam naprawdę „niezły wycisk”. Litry potu wylane podczas wspinaczki w Dolinie Kobylańskiej. Widoki zapierają dech w piersi, Nowożeńcy pełni pasji, a rezultaty – sami zobaczcie.
Pe&eS – Patrycja i Bartek – Teledysk Ślubny